Aranżacje wnętrz użytku publicznego

Written by kasia on Październik 13th, 2014

wnetrzapubliczne-2Projekty firmy Łuczak, to również aranżacja miejsc użytku publicznego. Te wnętrza są naprawdę wymagające i potrzebują szczególnego nakładu pracy. Trzeba pomyśleć o wszystkim. Odpowiednia kolorystyka, projekt dopasowany do oferty produktowej Klienta, aranżacja miejsca odpowiednia z budynkiem, w którym się znajduje, a także oryginalność, która przecież tak wyróżnia każdy dobry projekt. Czytaj dalej »

 

Nasze projekty salonów i pokoi dziennych

Written by kasia on Październik 6th, 2014

pokojdzienny-4W każdym domu najwięcej czasu spędza się w tak zwanym pokoju dziennym, czy też salonie. To tutaj odpoczywamy oglądając telewizję, czytając książki, czy też przyjmując gości. To miejsce relaksu i warto, aby jego aranżacja była jak najbardziej zgodna z jego przeznaczeniem. Kolorystyka i stylizacja są oczywiście dowolne, jednak zawsze w pokoju dziennym znajdziemy wygodną sofę, stolik kawowy, a czasami też kominek. W tym pomieszczeniu wolnej przestrzeni jest zazwyczaj nieco więcej, niż w innych miejscach w naszym domu. To bardzo wygodne i z pewnością zwiększa nasz komfort przebywania w salonie. Czytaj dalej »

 

Rodzinna jadalnia w klasycznym stylu

Written by kasia on Wrzesień 29th, 2014

jadalnia-2Jadalnia, to centralne miejsce w każdym domu i mieszkaniu, ponieważ to właśnie tutaj zazwyczaj mamy okazję spotkać się z całą rodziną, aby porozmawiać i wspólnie spożyć posiłek każdego dnia. Odpowiednio zaprojektowana może stać się naszym ulubionym miejscem, w którym spędzamy czas w rodzinnym gronie. Przede wszystkim jadalnia musi być wygodna i funkcjonalna, tak aby przy stole każdy czuł się jak najbardziej komfortowo. Czytaj dalej »

 

Przyjazny i kolorowy pokój dla młodzieży

Written by kasia on Wrzesień 22nd, 2014

pokojmlodziezowy-1Najmłodsi członkowie naszej rodziny- dzieci i młodzież również potrzebują swojego miejsca w domu. Rozwój w przyjaznym dla nich otoczeniu, wśród wesołych kolorów i ulubionych zabawek, czy rzeczy z pewnością pozytywnie wpłynie na ich zachowanie i pozytywne podejście do otoczenia. Warto, więc zadbać o to, aby pokój Twojego dziecka zaprojektowany został zgodnie z jego upodobaniami oraz w sposób funkcjonalny i odpowiednio dostosowany do wielkości miejsca, które ma ono do dyspozycji. Dobrze jest, aby w takim pokoju wygospodarować oddzielną przestrzeń do nauki, zabawy i snu, a ponieważ zazwyczaj miejsca na wszystkie te strefy nie jest zbyt wiele, to naprawdę wymagające zadanie. Czytaj dalej »

 

Funkcjonalna łazienka w Twoim domu

Written by kasia on Wrzesień 15th, 2014

lazienka-4Nikt z nas nie wyobraża sobie nawet mieszkania bez łazienki. To pomieszczenie konieczne i warto zaprojektować je tak, aby pełniło maksimum swojej funkcjonalności. Wanna, umywalka, prysznic i toaleta mogą zostać wkomponowane w wystrój o dowolnej aranżacji. Wszystko zależy od naszej pomysłowości! Jeśli lubimy wnętrza kolorowe i pełne życia, możemy zdecydować się na łazienkę w odcieniach zieleni lub błękitu, który to kolor jest bardzo popularny w dekoracji tego pomieszczenia. Jeśli natomiast marzymy o spokojnej i stonowanej łazience wybierzmy beże, biele lub szarości, a wtedy z pewnością możemy liczyć na jej nienachlany charakter. Czytaj dalej »

 

Klasyczna kuchnia Twoich marzeń

Written by kasia on Wrzesień 8th, 2014

kuchnieklasyczne-3Obecnie większość z nas wybiera nowoczesny, a nawet często nieco industrialny wystrój wnętrz, które urządza, bądź dekoruje. Jednak niektórzy nadal pozostali wierni klasyce i tylko w ten sposób wyobrażają sobie przestrzeń, w której mają żyć i pracować. Właśnie dla tych Klientów oferujemy specjalne projekty kuchni klasycznych, które swoją stylistyką nawiązują do pomieszczeń naszych mam, czy babć. Oczywiście jest to tylko inspiracja przeszłością, a nie jej wierne odzwierciedlenie. Staramy się, aby nasze projekty były świeże i pomysłowe, a jednocześnie zawierały w sobie rys i kształty mebli oraz wykończeń, które możemy zobaczyć na ilustracjach projektów z przed lat. Czytaj dalej »

 

Wyjątkowe projekty sypialni

Written by kasia on Sierpień 31st, 2014

sypialnie-5Sypialnia to przede wszystkim miejsce odpoczynku i relaksu. Czasami jedyne pomieszczenie w naszym domu, czy mieszkaniu gdzie możemy pobyć chwilę sami, czy poczytać książkę. Możemy urządzić je jak tylko chcemy- według własnych gustów i upodobań, bo przecież to nasza ostoja i ‘ciekawskie oko gościa’ zwykle tam nie zagląda. Centralne miejsce w sypialni zwykle zajmuje łóżko, a jej dodatkowe elementy do szafa, toaletka, komody, czy lustro. Tutaj, tak jak w każdym innym wnętrzu, również należy zwrócić uwagę na funkcjonalne rozmieszczenie mebli oraz odpowiedni dobór światła, kolorów i dekoracji. Czytaj dalej »

 

Piękne i precyzyjnie wykonane detale

Written by kasia on Sierpień 24th, 2014

detalewykonawcze-4Na ogólny wygląd każdego projektowanego pomieszczenia składają się detale. Szczegóły, które odpowiednio dobrane i dopasowane mogą zaważyć na charakterze danego miejsca. Dlatego też, tak ważne jest, aby wybrać firmę, która detale wykonawcze traktuje niezwykle poważnie i zdaje sobie sprawę z ich wielkiej rangi. Marka Łuczak gwarantuje wysoki poziom wykonywania każdego szczegółu projektu, na który opiewa zlecenie naszych Klientów. Czytaj dalej »

 

Nasze projekty nowoczesnych kuchni

Written by kasia on Sierpień 24th, 2014

kuchnie-11Wiele osób twierdzi, że kuchnia to ‘serce’ każdego domu. Warto, więc zadbać o to, aby była ona nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale w równym stopniu piękna i efektowna. Marka Łuczak proponuje takie właśnie rozwiązania na   wystrój i aranżację tego wymagającego wnętrza. Czytaj dalej »

 

Nowoczesne meblościanki w salonie

Written by kasia on Sierpień 21st, 2014

aranzacja-pokoju-9Większości z nas meblościanki nie kojarzą się zbyt dobrze – przypominamy sobie wtedy ciężkie i nadmiernie zdobione szafy z domów naszych dziadków i rodziców, które również do dzisiaj przetrwały w wielu mieszkaniach. Jednak meblościanka wykonana w nowoczesnym stylu może być doskonałym pomysłem aranżacyjnym – nie tylko będzie wyglądała świetnie, ale również będzie bardzo praktyczna, ponieważ pomieści telewizor, książki, płyty i inne drobiazgi. Czytaj dalej »