Projektowanie wnetrz, produkcja mebli

Jadalnie


www.luczakowie.pl » Projektowanie wnętrz » Jadalnie

Jadalnia nowoczesna biały_czarny.JPGJadalnia to ważne miejsce w przestrzeni dziennej każdego mieszkania lub domu - powinna być nie tylko atrakcyjna , ale też funkcjonalna i posiadająca harmonijną energię, która gromadzi domowników przy wspólnych posiłkach. Może funkcjonować jako oddzielne pomieszczenie lub jako część łącząca kuchnię i pokój dzienny we wnętrzach jednoprzestrzennych. Najważniejszą rolą projektanta jest stworzenie odpowiedniej aury towarzyszącej spotkaniom przy jadalnianym stole.

Odpowiedni dobór lamp czy propozycje scen świetlnych w danej przestrzeni pozwalają na sterowanie światłem w zależności od potrzeb w danej chwili.

Proponujemy porady z zakresu doboru oświetlenia, tkanin (zasłon i firan) czy obrazów, a także porcelany uzupełniającej stylistykę wnętrza. Meble do jadalni powinny być wygodne i funkcjonalne ze względu na częstotliwość ich używania.

Wyślij wiadomość:


Twój e-mail :
Przepisz kod z obrazka : obrazek z kodem do przepisania
Biuro projektowe - Łuczakowie.pl - projektowanie wnętrz, projektowanie łazienek, projektowanie i produkcja mebli Kraków i Kalwaria.