Projektowanie wnetrz, produkcja mebli

Kuchnie


www.luczakowie.pl » Projektowanie wnętrz » Kuchnie

Najważniejszymi cechami współczesnej kuchniatrakcyjny wygląd i funkcjonalność, coraz ważniejsza staje się indywidualizacja aranżacji, aby gotowe wnętrze było niepowtarzalne i odzwierciedlało potrzeby użytkowników. Nawet niewielka kuchnia może być doskonale rozwiązana i zapewniać komfort  – wszystko zależy od kreatywności i biegłości projektanta. Wszystkie te zadania realizujemy zarówno w formie nowoczesnej (minimalizm, awangarda) jak i tradycyjnej (klasyka, styl angielski, nowojorski, prowansalski).

kuchnia francja b&w.jpgKuchnia czarna_orzech_wiz.jpg

Współczesne materiały, w które można wyposażyć kuchnię są tak różnorodne i dopracowane pod względem wyglądu i trwałości, iż Inwestor może dowolnie wybierać spośród oklein naturalnych, powierzchni lakierowanych, blatów ze zróżnicowanych tworzyw w dowolnej kolorystyce czy też okuć najlepszych firm od obsługiwanych tradycyjnie do całkowicie sterowanych elektroniką. Technika kuchenna i sprzęt AGD - podobnie jak elektronika czy komputery - podlegają ciągłemu unowocześnianiu, stając się multimedialne i dostosowane do wysokiego tempa współczesnego życia. Dlatego nasze meble przy każdej kolejnej realizacji są wyposażane w najnowsze rozwiązania.

projektowanie wnętrz 1.jpg

W naszej firmie tematyką kuchni zajmujemy się od ponad 25 lat, co gwarantuje najwyższą jakość proponowanych rozwiązań kuchennych. W autorskich projektach, kładziemy duży nacisk na wprowadzanie nowych trendów obserwowanych na światowych targach branżowych. Klienci wracają do nas po latach zadowoleni z jakości aranżacji i mebli, które nieustannie weryfikowane są przez nich w codziennym życiu.

 

 

 

 

 

Wyślij wiadomość:


Twój e-mail :
Przepisz kod z obrazka : obrazek z kodem do przepisania
Biuro projektowe - Łuczakowie.pl - projektowanie wnętrz, projektowanie łazienek, projektowanie i produkcja mebli Kraków i Kalwaria.